4-тур: 29.04.17.Kolejarz Rawicz - 329. Stanisław Mielniczuk - 6 (1,1,0,1,1,2)
10. Miłosz Wypior - 0 (0,-,-,-)
11. Valentin Grobauer - 15 (2,d,3,3,2,3)
12. Tomasz Dutka - 1 (0,1,0,-,-)
13. Sebastian Niedźwiedź - 7+1 (3,t,1,1,w,2*)
14. Przemysław Giera - 1 (1,0,0)
15. Marek Lutowicz - 4 (3,0,1,0,0,0)
GTM Start Gniezno - 581. Marcin Nowak - 10+2 (3,2*,2*,3,-)
2. Eduard Krcmar - 10+2 (2*,3,3,2*,-)
3. Mirosław Jabłoński - 9+1 (1,2*,3,3)
4. Adrian Gała - 11+1 (3,3,2*,3,-)
5. Krzysztof Jabłoński - 7+2 (1*,2,2,2*,-)
6. Patryk Fajfer - 4 (2,0,1,1,0)
7. Damian Stalkowski - 7+1 (d,2,1*,3,1)
Bieg po biegu:
1. (63,96) Nowak, Krcmar, Mielniczuk, Wypior 1:5
2. (66,27) Lutowicz, Fajfer, Giera, Stalkowski (d/s) 4:2 (5:7)
3. (64,17) Gała, Grobauer, M. Jabłoński, Dutka 2:4 (7:11)
4. (66,01) Niedźwiedź, Stalkowski, K. Jabłoński, Lutowicz 3:3 (10:14)
5. (64,47) Krcmar, Nowak, Dutka, Grobauer (d2) 1:5 (11:19)
6. (64,77) Gała, M. Jabłoński, Lutowicz, Giera 1:5 (12:24)
7. (64,30) Grobauer, K. Jabłoński, Mielniczuk, Fajfer 4:2 (16:26)
8. (65,23) Krcmar, Nowak, Niedźwiedź, Lutowicz 1:5 (17:31)
9. (65,40) M. Jabłoński, Gała, Niedźwiedź, Mielniczuk 1:5 (18:36)
10. (65,16) Grobauer, K. Jabłoński, Stalkowski, Dutka 3:3 (21:39)
11. (65,53) M. Jabłoński, Krcmar, Mielniczuk, Niedźwiedź (w/2min) 1:5 (22:44)
12. (64,51) Nowak, Grobauer, Fajfer, Giera 2:4 (24:48)
13. (65,21) Gała, K. Jabłoński, Mielniczuk, Lutowicz 1:5 (25:53)
14. (66,79) Stalkowski, Mielniczuk, Fajfer, Lutowicz 2:4 (27:57)
15. (65,73) Grobauer, Niedźwiedź, Stalkowski, Fajfer 5:1 (32:58)
Sędzia: Piotr Nowak
Startowano według I zestawu
NCD w biegu I uzyskał Marcin Nowak - 63,96 sek.
TŻ Ostrovia - 54:9. Kamil Brzozowski - 9+3 (3,2*,2*,0,2*)
10. Łukasz Sówka - 12+2 (2*,3,3,1*,3)
11. Adam Ellis - 7+1 (t,0,2*,2,3)
12. Patryk Dolny - 12+1 (1,3,3,3,2*)
13. Zbigniew Suchecki - 7 (2,1,2,2)
14. Jędrzej Zając - 2+1 (2*,0,0)
15. Marcel Studziński - 5+1 (3,0,1*,1)
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - 36:1. Władimir Borodulin - 3 (1,2,d,-,0) 2. Marcel Kajzer - 5+2 (0,1*,3,0,1*)
3. Mateusz Borowicz - 14 (3,3,1,3,3,1)
4. Daniel Pytel - 5+2 (2*,2*,d,-,1)
5. Frederik Jakobsen - 7 (3,1,1,2,0)
6. Bartosz Tyras - 0 (0,0,-)
7. Przemysław Liszka - 2 (1,0,0,1)
Bieg po biegu:
1. (68,22) Brzozowski, Sówka, Borodulin, Kajzer 5:1
2. (69,12) Studziński, Zając, Liszka, Tyras 5:1 (10:2)
3. (67,78) Borowicz, Pytel, Dolny, Studziński (Ellis - t) 1:5 (11:7)
4. (68,25) Jakobsen, Suchecki, Studziński, Liszka 3:3 (14:10)
5. (67,44) Dolny, Borodulin, Kajzer, Ellis 3:3 (17:13)
6. (68,22) Borowicz, Pytel, Suchecki, Zając 1:5 (18:18)
7. (67,43) Sówka, Brzozowski, Jakobsen, Tyras 5:1 (23:19)
8. (68,80) Kajzer, Suchecki, Studziński, Borodulin (d/st) 3:3 (26:22)
9. (67,78) Sówka, Brzozowski, Borowicz, Pytel (d4) 5:1 (31:23)
10. (68,31) Dolny, Ellis, Jakobsen, Liszka 5:1 (36:24)
11. (70,15) Borowicz, Suchecki, Sówka, Kajzer 3:3 (39:27)
12. (69,57) Borowicz, Ellis, Liszka, Zając 2:4 (41:31)
13. (69,28) Dolny, Jakobsen, Kajzer, Brzozowski 3:3 (44:34)
14. (68,63) Ellis, Brzozowski, Pytel, Borodulin 5:1 (49:35)
15. (68,19) Sówka, Dolny, Borowicz, Jakobsen 5:1 (54:36)
Sędzia: Michał Stec
NCD: 67,43 s - uzyskał Łukasz Sówka w biegu 7.
Widzów: 3.000 (w tym 30 z Poznania)
4-тур: 30.04.17.KSM Krosno - 439. Mariusz Fierlej - 5+1 (u,3,2*,-)
10. Ilja Czałow - 9 (3,w,3,3,w)11. Mariusz Puszakowski - 9 (1,2,3,2,1)
12. Wojciech Lisiecki - 4 (0,0,1,2,1)
13. David Bellego - 9 (3,1,2,0,3)
14. Oskar Nocuń - 2 (1,0,1)
15. Adrian Bialk - 5+1 (3,1,0,1*)
Speed Car Motor Lublin - 461. Bjarne Pedersen - 11+1 (t,3,3,3,2*)
2. Stanisław Burza- 6 (2,1,1,2,0)
3. Paweł Miesiąc - 8+3 (2*,2*,1,1*,2)
4. Maciej Kuciapa - 6 (3,3,w,-)
5. Daniel Jeleniewski - 12 (2,2,2,3,3)
6. Emil Peroń - 3 (1,2,w,ns)
7. Kamil Brzeziński - 0 (w,0,0,0)
Bieg po biegu:
1. (70,48) Czałow, Burza, Peroń (Pedersen t), Fierlej (u3) 3:3
2. (72,42) Bialk, Peroń, Nocuń, Brzeziński (w/2min) 4:2 (7:5)
3. (70,63) Kuciapa, Miesiąc, Puszakowski, Lisiecki 1:5 (8:10)
4. (70,70) Bellego, Jeleniewski, Bialk, Brzeziński 4:2 (12:12)
5. (70,70) Pedersen, Puszakowski, Burza, Lisiecki 2:4 (14:16)
6. (70,54) Kuciapa, Miesiąc, Bellego, Nocuń 1:5 (15:21)
7. (71,27) Fierlej, Jeleniewski, Czałow (w/u), Peroń (w/u) 3:2 (18:23)
8. (70,70) Pedersen, Bellego, Burza, Bialk 2:4 (20:27)
9. (--,--) Czałow, Fierlej, Miesiąc, Kuciapa (w/su) 5:1 (25:28)
10. (71,04) Puszakowski, Jeleniewski, Lisiecki, Brzeziński 4:2 (29:30)
11. (70,70) Czałow, Burza, Miesiąc, Bellego 3:3 (32:33)
12. (71,07) Pedersen, Puszakowski, Nocuń, Peroń (ns) 3:3 (35:36)
13. (70,92) Jeleniewski, Lisiecki, Bialk, Brzeziński 3:3 (38:39)
14. (71,35) Bellego, Miesiąc, Lisiecki, Burza 4:2 (42:41)
15. (71,04) Jeleniewski, Pedersen, Puszakowski, Czałow (w/su) 1:5 (43:46)
Sędzia: Grzegorz Sokołowski
Komisarz toru: Michał Wojaczek
NCD: 70,48 - uzyskał w 1. biegu Ilja Czałow
Frekwencja: ok. 2000 (w tym spora grupa fanów z Lublina)
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/polska-2-liga-zuzlowa/kalendarz