Оставшиеся отборки:
27.05.2015, Полуфинал-1, г.Острув
27.05.2015, Полуфинал-2, г.Краков
05.07.2015, Финал, г.Гожув
Результат 1/4 Финала в Пиле:1. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Piotr Świderski (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 12 (3,2,3,2,2)
3. Kamil Adamczewski (Orzeł Łódź) - 11 (3,3,0,2,3)
4. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy Carbon Start Gniezno) - 11 (3,1,3,1,3)
5. Robert Kościecha (Polonia Bygdoszcz) - 9 (2,3,3,0,1)
6. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 9 (0,2,2,3,2)
7. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) - 8+3 (1,1,1,3,2)
8. Tomasz Gapiński (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 8+2 (1,2,1,3,1)
--------------------------------------------------------
9. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 8+1 (1,2,1,1,3)
10. Patryk Dolny (Polonia Piła) - 7 (2,1,2,2,w)
11. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 7 (2,1,1,1,2)
12. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) - 6 (0,3,0,2,1)
13. Maciej Fajfer (Polonia Piła) - 3 (3,-,-,-,-)
14. Kacper Gomólski (KS Toruń) - 3 (1,0,2,d,-)
15. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - 3 (0,w,2,1,d)
16. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Kacper Grzegorczyk (Polonia Piła) - 0 (0,d,0,w,0)
Bieg po biegu:
1. Fajfer, Dolny, Gomólski, Strzelec
2. Adamczewski, Pawlicki, Zgardziński, Pytel
3. Świderski, Kościecha, Gapiński, Woźniak
4. Suchecki, Nowak, Ułamek, Gała
5. Pytel, Gała, Dolny, Woźniak (u/w)
6. Adamczewski, Gapiński, Suchecki, Gomólski
7. Pawlicki, Świderski, Ułamek, Grzegorczyk
8. Kościecha, Zgardziński, Nowak, Strzelec
9. Świderski, Dolny, Nowak, Adamczewski
10. Kościecha, Gomólski, Ułamek, Pytel
11. Suchecki, Woźniak, Zgardziński, Grzegorczyk (d/3)
12. Pawlicki, Gała, Gapiński, Strzelec
13. Pawlicki, Dolny, Suchecki, Kościecha
14. Gała, Świderski, Zgardziński, Gomólski (d/4)
15. Gapiński, Pytel, Nowak, Grzegorczyk
16. Ułamek, Adamczewski, Woźniak, Strzelec
17. Zgardziński, Ułamek, Gapiński, Dolny (u/w)
18. Pawlicki, Nowak, Woźniak (d/start), Grzegorczyk (w/2min)
19. Adamczewski, Gała, Kościecha, Grzegorczyk
20. Suchecki, Świderski, Pytel, Strzelec
Bieg dodatkowy o miejsca 7-9:
21. Ułamek, Gapiński, Zgardziński
Результат 1/4 Финала в Гданьске:1. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz) - 13 (2,3,3,3,2)
2. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 12 (3,3,2,1,3)
3. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 12 (3,2,3,2,2)
4. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 12 (2,2,2,3,3)
5. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 11 (3,2,0,3,3)
6. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 11 (1,3,3,2,2)
7. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - 9 (1,1,3,3,1)
8. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów) - 8+3 (2,1,2,2,1)
9. Artur Mroczka (Unia Tarnów) - 8+2 (0,3,1,1,3)
10. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin) - 7 (3,2,0,1,1)
11. Kamil Pulczyński (KMŻ Motor Lublin) - 6 (2,0,1,1,2)
12. Oskar Fajfer (KS Toruń) - 5 (1,1,1,2,0)
13. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 3 (0,0,2,0,1)
14. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk) - 2 (1,0,1,0,w)
15. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk) - 1 (0,1,0,0,w)
16. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 0 (w,0,d,0,0)
17-18. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) - 0 (0)
17-18. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) - 0 (0)
Bieg po biegu:
1. (68,28) K.Jabłoński, Pieszczek, Brzozowski, Szymko
2. (67,25) Jędrzejak, Buczkowski, Adamczak, Jędrzejewski
3. (67,03) Szczepaniak, Pulczyński, Fajfer, Ajtner-Gollob (w/su)
4. (66,61) Malitowski, M.Jabłoński, Czaja, Mroczka
5. (67,42) Mroczka, Jędrzejak, Fajfer, Brzozowski
6. (65,94) Szczepaniak, Pieszczek, M.Jabłoński, Jędrzejewski
7. (66,01) Buczkowski, Malitowski, Szymko, Ajtner-Gollob
8. (65,57) Adamczak, K.Jabłoński, Czaja, Pulczyński
9. (67,79) Czaja, Jędrzejewski, Brzozowski, Ajtner-Gollob (d4)
10. (66,88) Jędrzejak, Pieszczek, Pulczyński, Malitowski
11. (65,79) Adamczak, M.Jabłoński, Fajfer, Szymko
12. (65,48) Buczkowski, Szczepaniak, Mroczka, K.Jabłoński
13. (67,34) Buczkowski, M.Jabłoński, Pulczyński, Brzozowski
14. (66,48) Pieszczek, Adamczak, Mroczka, Ajtner-Gollob
15. (67,20) Czaja, Jędrzejak, Szczepaniak, Szymko
16. (65,85) K.Jabłoński, Fajfer, Malitowski, Jędrzejewski
17. (66,45) Szczepaniak, Adamczak, Malitowski, Kossakowski, Brzozowski (w/2 min)
18. (66,29) Pieszczek, Buczkowski, Czaja, Fajfer
19. (66,13) Mroczka, Pulczyński, Jędrzejewski, Beśko, M.Szymko (w/2 min)
20. (65,83) K.Jabłoński, Jędrzejak, M.Jabłoński, Ajtner-Gollob
Bieg o 8. miejsce: (66,04) M.Jabłoński, Mroczka
NCD: 65,57 - uzyskał Krzysztof Buczkowski w XII wyścigu.
Sędzia: Michał Sasień (Gdańsk).
Widzów: 900.
Результат 1/4 Финала в Равиче:1. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,3,2,3,3)
2. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,2,1)
3. Mateusz Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 12 (3,3,2,1,3)
4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 11 (2,2,3,1,3)
5. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz) - 11 (1,2,3,3,2)
6. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 10 (3,2,3,t,2)
7. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik) - 8 (0,3,w,2,3)
8. Adrian Gomólski (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 8 (3,1,2,0,2)
-----------------------------------------
9. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 7+3 (2,0,1,3,1)
-----------------------------------------
10. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 7+2 (1,2,1,3,0)
11. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 6 (1,1,2,2,w)
12. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź) - 5 (2,0,0,2,1)
13. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz) - 5 (1,0,1,1,2)
14. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 3 (0,1,0,1,1)
15. Michał Łopaczewski (Kolejarz Intermarche Rawicz) - 2 (u,1,1,0,0)
16. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 0 (w,-,-,-,-)
Bieg po biegu:
1. Gomólski, Cyfer, Trzensiok, Łopaczewski (u2)
2. Miśkowiak, Puszakowski, Woryna, Baliński
3. Protasiewicz, Musielak, Okoniewski, Dróżdż
4. Szczepaniak, Zengota, Kościuch, Pawlicki (w/u)
5. Baliński, Okoniewski, Łopaczewski
6. Miśkowiak, Protasiewicz, Kościuch, Cyfer
7. Szczepaniak, Woryna, Dróżdż, Trzensiok
8. Zengota, Musielak, Gomólski, Puszakowski
9. Miśkowiak, Zengota, Łopaczewski, Dróżdż
10. Musielak, Szczepaniak, Cyfer, Baliński (w/u)
11. Okoniewski, Kościuch, Trzensiok, Puszakowski
12. Protasiewicz, Gomólski, Woryna
13. Woryna, Kościuch, Musielak, Łopaczewski
14. Cyfer, Puszakowski, Dróżdż
15. Zengota, Baliński, Trzensiok, Protasiewicz (t)
16. Okoniewski, Miśkowiak, Szczepaniak, Gomólski
17. Szczepaniak, Protasiewicz, Puszakowski, Łopaczewski
18. Zengota, Okoniewski, Cyfer, Woryna
19. Musielak, Trzensiok, Miśkowiak
20. Baliński, Gomólski, Dróżdż, Kościuch (w/su)
Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21. Cyfer, Woryna
Результат 1/4 Финала в Кросно:1. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 12 (3,1,2,3,3)
3. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno) - 10 (2,3,3,0,2)
4. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 10 (2,2,2,1,3)
5. Marcin Rempała (KSM Krosno) - 9 (0,1,3,2,3)
6. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 9 (3,3,1,2,w)
7. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów) - 9 (3,2,t,1,3)
8. Ernest Koza (Unia Tarnów) - 9 (1,3,1,2,2)
--------------------------------------------------
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 7+3 (2,2,3,0,0)
10. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków) - 7+2 (2,2,0,2,1)
11. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków) - 6 (0,1,2,1,2)
12. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów) - 5 (0,t,1,3,1)
13. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) - 4 (1,w,0,3,0)
14. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków) - 4 (1,w,2,d,1)
15. Tomasz Rempała (KSM Krosno) - 2 (1,0,d,d,1)
16. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) - 1 (0,0,1)
17. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 1 (0,1,0,d,0)
Bieg po biegu:
1. Jeleniewski, Chrzanowski, T. Rempała, M. Rempała
2. Zmarzlik, Miesiąc, Trojanowski, Kuciapa
3. Lampart, Borowicz, K. Rempała, Baran
4. Kołodziej, Smektała, Koza, Jamróg
5. Kołodziej, Miesiąc, M. Rempała, Dąbrowski (Baran - t)
6. Jeleniewski, Smektała, Kuciapa, Dąbrowski (K. Rempała - w/2min)
7. Koza, Lampart, Zmarzlik, T. Rempała
8. Chrzanowski, Borowicz, Jamróg, Trojanowski (u/w)
9. M. Rempała, Kuciapa, Dąbrowski, Jamróg (Lampart - t)
10. Jeleniewski, Borowicz, Koza, Miesiąc
11. Smektała, Trojanowski, Baran, T. Rempała (d/4)
12. Chrzanowski, Zmarzlik, Kołodziej, K. Rempała
13. Zmarzlik, M. Rempała, Borowicz, Smektała
14. Jeleniewski, Kołodziej, Lampart, Trojanowski (d/4)
15. K. Rempała, Miesiąc, Jamróg (d/2), T. Rempała (d/start)
16. Baran, Koza, Kuciapa, Chrzanowski
17. M. Rempała, Koza, Trojanowski, K. Rempała
18. Zmarzlik, Jeleniewski, Baran, Jamróg
19. Borowicz, Kuciapa, T. Rempała, Kołodziej (u/w)
20. Lampart, Chrzanowski, Miesiąc, Smektała
Bieg dodatkowy o pozycję rezerwowego:
21. Smetkała, Miesiąc
http://www.sportowefakty.pl