ROW RYBNIK
Seniorzy: Kacper Gomólski, Rune Holta, Michael Jepsen Jensen (Dania), Siergiej Łogaczow (Rosja);
U24: Leon Flint (Wielka Brytania), Wiktor Trofimow;
Juniorzy: Przemysław Giera, Mateusz Tudzież, Paweł Trześniewski, Błażej Wypior.
START GNIEZNO
Seniorzy: Oskar Fajfer, Mirosław Jabłoński, Peter Kildemand (Dania), Timo Lahti (Finlandia), Peter Ljung (Szwecja)
U24: Nick Agertoft (Dania), Maksymilian Bogdanowicz, Kevin Fajfer, Philip Hellstroem-Baengs (Szwecja), Frederik Jakobsen (Dania);
Juniorzy: Mikołaj Czapla, Kacper M. Grzelak, Marcel Studziński, Szymon Szwacher, Aleksiej Pilac (Łotwa)
ORZEŁ ŁÓDŹ
Seniorzy: Władimir Borodulin (Rosja), Norbert Kościuch, Brady Kurtz (Australia), Aleksandr Łoktajew (Ukraina), Marcin Nowak;
U24: Luke Becker (USA), Ben Ernst (Niemcy), Tom Brennan (Wielka Brytania), Jack Thomas (Wielka Brytania), Piotr Pióro;
Juniorzy: Mateusz Dul, Aleksander Grygolec, Hubert Banaś, Jakub Sroka.
WYBRZEŻE GDAŃSK
Seniorzy: Jakub Jamróg; Rasmus Jensen (Dania), Wiktor Kułakow (Rosja), Krystian Pieszczek;
U24: Lukas Fienhage (Niemcy), Michał Gruchalski, Aleksandr Kajbuszew (Rosja), Drew Kemp (Wielka Brytania), Kevin Juhl Pedersen (Dania);
Juniorzy: Piotr Gryszpiński, Alan Szczotka, Amadeusz Szulist.
UNIA TARNÓW
Seniorzy: Niels Kristian Iversen (Dania), Ernest Koza, Kim Nilsson (Szwecja), Artur Mroczka, Rohan Tungate (Australia), Dawid Lampart;
U24: Alexander Woentin (Szwecja), Oskar Bober
Juniorzy: Mateusz Gzyl, Przemysław Konieczny, Dawid Rempała, Piotr Świercz, Patryk Zieliński.
TŻ OSTROVIA OSTRÓW WLKP.
Seniorzy: Oliver Berntzon (Szwecja), Tomasz Gapiński, Nicolai Klindt (Dania);
U24: Patrick Hansen (Dania), Daniel Kaczmarek;
Juniorzy: Kacper Grzelak, Jakub Krawczyk, Jakub Poczta, Sebastian Szostak.
POLONIA BYDGOSZCZ
Seniorzy: Grzegorz Zengota, David Bellego (Francja), Adrian Gała, Josh Grajczonek, Wadim Tarasienko (Rosja) Daniel Jeleniewski;
U24: Andreas Lyager (Dania), Brayden McGuinness (Australia), Damian Stalkowski, Aleksiej Pilac (Łotwa), Jewgienij Sajdullin (Rosja)
Juniorzy: Mateusz Błażykowski, Nikodem Bartoch, Hubert Gąsior, Wiktor Przyjemski
WILKI KROSNO
Seniorzy: Andrzej Lebiediew (Łotwa), Mateusz Szczepaniak, Mathias Thörnblom (Dania), Vaclav Milik (Czechy), Tobiasz Musielak;
U24: Patryk Wojdyło, Jason Joergensen (Dania) Witalij Kotljar (Rosja), David Pacalaj (Słowacja), Marko Lewiszin (Ukraina), Jan Kvech (Czechy);
Juniorzy: Kacper Przybylski, Aleks Rydlewski, Jakub Janik, Bartosz Curzytek, Seweryn Orgacki