А Рома в поряде!:yes4:
1. Para I 21 pkt.
1. Magnus Zetterstroem - 13 (2,3,3,2,3)
2. Oskar Fajfer - 8 (1,1,1,3,2)
2. Para IV 17 pkt.
7.
Roman Povazhny - 13 (3,2,2,3,3)8. Marcin Wawrzyniak - 4 (2,0,1,0,1)
3. Para II 16 pkt.
3. Antonio Lindbaeck - 14 (3,3,3,2,3)
4. Wojciech Lisiecki - 2 (0,d,1,1,0)
4. Para VI 13 pkt.
11. Sławomir Musielak - 11 (2,2,3,3,1)
12. Valentin Grobauer - 2 (1,1,0,0,0)
5. Para III 13 pkt.
5. Adam Skórnicki - 4 (0,1,0,1,2)
6. Maciej Fajfer - 9 (1,3,2,2,1)
6.
Para V 10 pkt.
9. Kacper Gomólski - 10 (3,2,2,1,2)
10. Adrian Gała - 0 (u,0,0,0,0)
Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Zetterstroem, O. Fajfer, Lisiecki
2.
Povazhny, Wawrzyniak, M. Fajfer, Skórnicki
3. Gomólski, Musielak, Grobauer, Gała (u4)
Taśma Gomólskiego ale powtórka w pełnej obsadzie. Kolejna taśma Gomólskiego.
4. Zetterstroem,
Povazhny, O. Fajfer, Wawrzyniak
5. M. Fajfer, Gomólski, Skórnicki, Gała
Gomólski na dystansie minął Skórnickiego.
6. Lindbaeck, Musielak, Grobauer, Lisiecki (d4)
7. Zetterstroem, M. Fajfer, O. Fajfer, Skórnicki
8. Musielak,
Povazhny, Wawrzyniak, Grobauer
9. Lindbaeck, Gomólski, Lisiecki, Gała
10. Musielak, M. Fajfer, Skórnicki, Grobauer
11. O. Fajfer, Zetterstroem, Gomólski, Gała
12.
Povazhny, Lindbaeck, Lisiecki, Wawrzyniak
13. Zetterstroem, O. Fajfer, Musielak, Grobauer
14.
Povazhny, Gomólski, Wawrzyniak, Gała
15. Lindbaeck, Skórnicki, M. Fajfer, Lisiecki
http://live.sportowefakty.pl/zuzel1.htmGTŻ Grudziądz 32 pkt.
1. Peter Ljung - 10 (2,3,2,3)
2. Karol Szychowski - 1 (0,0,0,0,1)
3.
Andriej Karpow - 7+1 (1,2,1*,3)4. Paweł Staszek - 2 (0,0,2,0)
5. Norbert Kościuch - 9 (2,2,2,3)
6. Łukasz Cyran - 0 (w)
7. Adrian Osmólski - 3 (1,0,1,1)
Lotos Wybrzeże Gdańsk 46 pkt.
9. Thomas H. Jonasson - 11 (3,3,3,2)
10. Krzysztof Wittstock - 1 (1,-,0)
11. Maksim Bogdanow - 3+1 (2*,1*,d,w)
12. Kamil Brzozowski - 8 (3,2,3,-)
13. Tomasz Chrzanowski - 9 (3,3,3,2)
14. Krystian Pieszczek - 5+1 (2*,1,2)
15. Marcel Szymko - 6+1 (3,1,1,1*)
16. Patryk Beśko - 1 (0,1)
Bieg po biegu:
1. Szymko, Pieszczek, Osmólski, Cyran (w/u) 5:1
2. Jonasson, Ljung, Wittstock, Szychowski 4:2 (9:3)
3. Brzozowski, Bogdanow,
Karpow, Staszek 5:1 (14:4)
4. Chrzanowski, Kościuch, Szymko, Osmólski 4:2 (18:6)
5. Ljung, Brzozowski, Bogdanow, Szychowski 3:3 (21:9)
6. Chrzanowski,
Karpow, Pieszczek, Staszek 4:2 (25:11)
7. Jonasson, Kościuch, Osmólski, Beśko 3:3 (28:14)
8. Chrzanowski, Ljung, Szymko, Szychowski 4:2 (32:16)
9. Jonasson, Staszek,
Karpow, Wittstock 3:3 (35:19)
10. Brzozowski, Kościuch, Osmólski, Bogdanow (d3) 3:3 (38:22)
11.
Karpow, Chrzanowski, Beśko, Szychowski 3:3 (41:25)
12. Ljung, Pieszczek, Szychowski, Bogdanow (w/u) 2:4 ((43:29)
13. Kościuch, Jonasson, Szymko, Staszek 3:3 (46:32)
http://live.sportowefakty.pl/zuzel3.htmStelmet Falubaz II Zielona Góra 32 pkt.
1. Krzysztof Jabłoński - 6 (1,1,3,1,0)
2. Zbigniew Suchecki - 1 (0,0,1,)
3. Grzegorz Walasek - 9 (3,3,0,3,)
4. Grzegorz Zengota - 5.5+2 (1,0,1,2*,1.5)
5. Rafał Okoniewski - 10 (3,1,3,3,)
6. Kacper Rogowski - 2 (2,0,0,)
7. Remigiusz Perzyński - 0 (0,0,0,)
8. Zbigniew Czerwiński - 0 (0,0)
Stelmet Falubaz I Zielona Góra 46 pkt.
9. Andreas Jonsson - 8.5+2 (2*,2*,2*,1,1.5*)
10. Jonas Davidsson - 12+1 (3,3,3,1*,2)
11. Piotr Protasiewicz - 10 (2,3,2,3,)
12. Łukasz Jankowski - 4+2 (0,2*,1*,0,1)
13. Rune Holta - 11 (2,2,2,2,3)
14. Patryk Dudek - 9+2 (3,1*,2*,3)
15. Adam Strzelec - 2+1 (1,1*,0,)
Bieg po biegu:
1. Dudek, Rogowski, Strzelec, Perzyński 4:2
2. Davidsson, Jonsson, Jabłoński, Suchecki 5:1 (9:3)
3. Walasek, Protasiewicz, Zengota, Jankowski 2:4 (11:7)
4. Okoniewski, Holta, Strzelec, Perzyński 3:3 (14:10)
5. Protasiewicz, Jankowski, Jabłoński, Suchecki 5:1 (19:11)
6. Walasek, Holta, Dudek, Zengota 3:3 (22:14)
7. Davidsson, Jonsson, Okoniewski, Rogowski 5:1 (27:15)
8. Jabłoński, Holta, Suchecki, Strzelec 2:4 (29:19)
9. Davidsson, Jonsson, Zengota, Walasek 5:1 (34:20)
10. Okoniewski, Protasiewicz, Jankowski, Perzyński 3:3 (37:23)
11. Walasek, Holta, Davidsson, Czerwiński 3:3 (40:26)
12. Protasiewicz, Dudek, Jabłoński, Rogowski 5:1 (45:27)
13. Okoniewski, Zengota, Jonsson, Jankowski 1:5 (46:32)
14. Holta, Jonsson, Zengota, Jabłoński (46:32)
15. Dudek, Davidsson, Jankowski, Czerwiński (46:32)
http://live.sportowefakty.pl/zuzel6.htmUnia Leszno 53 pkt.
1. Damian Baliński - 6+2 (2,1,1*,2*,0)
2. Kamil Adamczewski - 4+2 (1*,0,2,1*)
3. Przemysław Pawlicki - 8+2 (1,1*,3,2,1*)
4. Jurica Pavlic - 10+1 (3,2,2*,3)
5. Jarosław Hampel - 14+1 (3,3,3,2*,3)
6. Piotr Pawlicki - 8 (3,w,3,2)
7. Tobiasz Musielak - 3+1 (2*,0,1)
Stal Gorzów 37 pkt.
9. Krzysztof Kasprzak - 8+1 (3,2,1,1,1*)
10. Łukasz Kaczmarek - 1 (0,1,-,-)
11. Bartosz Zmarzlik - 7 (2,3,0,u,2)
12. Artur Mroczka - 7+1 (0,2*,2,0,3)
13. Tomasz Gollob - 11 (2,3,3,3)
14. Adrian Cyfer - 2 (1,0,0,0,1,0)
15. Paweł Parys - 1+1 (0,1*,0)
Bieg po biegu:
1. Pi. Pawlicki, Musielak, Cyfer, Parys 1:5
2. Kasprzak, Baliński, Adamczewski, Kaczmarek 3:3 (4:8)
3. Pavlic, Zmarzlik, Prz. Pawlicki, Mroczka 2:4 (6:12)
4. Hampel, Gollob, Parys, Musielak 3:3 (9:15)
5. Zmarzlik, Mroczka, Baliński, Adamczewski 5:1 (14:16)
6. Gollob, Pavlic, Prz. Pawlicki, Cyfer 3:3 (17:19)
7. Hampel, Kasprzak, Kaczmarek, Pi. Pawlicki (w/u) 3:3 (20:22)
8. Gollob, Adamczewski, Baliński, Parys 3:3 (23:25)
9. Prz. Pawlicki, Pavlic, Kasprzak, Cyfer 1:5 (24:30)
10. Hampel, Mroczka, Musielak, Zmarzlik 2:4 (26:34)
11. Gollob, Prz. Pawlicki, Adamczewski, Cyfer 3:3 (29:37)
12. Pi. Pawlicki, Baliński, Cyfer, Zmarzlik (u) 1:5 (30:42)
13. Pavlic, Hampel, Kasprzak, Mroczka 1:5 (31:47)
14. Mroczka, Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, Cyfer 3:3 (34:50)
15. Hampel, Zmarzlik, Kasprzak, Baliński 3:3 (37:53)
http://live.sportowefakty.pl/zuzel4.htm