FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Seniorzy: Piotr Protasiewicz, Krzysztof Buczkowski, Max Fricke (Australia), Rohan Tungate (Australia)
U24: Damian Pawliczak, Mateusz Tonder, Jan Kvech (Czechy)
Juniorzy: Fabian Ragus, Nile Tufft, Dawid Rempała
WILKI KROSNO
Seniorzy: Andrzej Lebiediew (Łotwa), Mateusz Szczepaniak, Tobiasz Musielak, Vaclav Milik (Czechy)
U24: Rafał Karczmarz, Marko Lewiszyn (Ukraina)
Juniorzy: Kacper Przybylski, Aleks Rydlewski, Krzysztof Sadurski, Franciszek Karczewski
ROW RYBNIK
Seniorzy: Krystian Pieszczek, Siergiej Łogaczow (Rosja), Grzegorz Zengota, Andreas Lyager (Dania), Nikolai Klindt (Dania)
U24: Leon Flint (Wielka Brytania), Patryk Wojdyło
Juniorzy: Przemysław Giera, Paweł Trześniewski, Błażej Wypior, Kacper Tkocz, Seweryn Grabarczyk, Lech Chlebowski
LANDSHUT DEVILS
Seniorzy: Martin Smolinski, Kai Huckenbeck, Tobias Busch, Erik Riss, , Marius Hillebrand, Dimitri Berge (Francja)
U24: Michael Haertel, Mads Hansen (Dania), Kim Nilsson (Szwecja)
Juniorzy: Norick Bloedorn, Erich Bachhuber, Mario Niedermaier
WYBRZEŻE GDAŃSK
Seniorzy: Jakub Jamróg; Rasmus Jensen (Dania), Wiktor Kułakow (Rosja), Adrian Gała, Thomas Joergensen (Dania), Timo Lahti (Finlandia)
U24: Drew Kemp (Wielka Brytania), Wiktor Trofimow, Piotr Gryszpiński
Juniorzy: Kamil Marciniec, Marcel Krzykowski, Miłosz Wysocki
POLONIA BYDGOSZCZ
Seniorzy: Daniel Jeleniewski, Adrian Miedziński, Kenneth Bjerre (Dania), Matej Żagar (Słowenia)
U24: Oleg Michaiłow (Łotwa), Roman Lachbaum (Rosja)
Juniorzy: Hubert Gąsior, Wiktor Przyjemski, Bartosz Głogowski, Przemysław Konieczny
ORZEŁ ŁÓDŹ
Seniorzy: Norbert Kościuch, Brady Kurtz (Australia), Marcin Nowak, Niels K. Iversen (Dania)
U24: Luke Becker (USA), Jack Thomas (Wielka Brytania), Michał Gruchalski
Juniorzy: Mateusz Dul, Aleksander Grygolec, Jakub Sroka, Nikodem Bartoch
START GNIEZNO
Seniorzy: Oskar Fajfer, Peter Kildemand (Dania), Ernest Koza, Antonio Lindback (Szwecja), Michael Jepsen Jensen (Dania), Romano Hummel (Holandia), Zbigniew Suchecki
U24: Philip Hellstroem-Baengs (Szwecja), Nick Agertoft (Dania), Szymon Szlauderbach
Juniorzy: Mikołaj Czapla, Marcel Studziński, Szymon Szwacher, Mateusz Jabłoński, Kacper Grzelak