Составы командDackarna MalillaMaciej Janowski (Polska) 1991
Greg Hancock (USA) 1970
Patryk Dudek (Polska) 1992
Oliver Berntzon (Szwecja) 1993
Jacob Thorssell (Szwecja) 1993
Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) 1994
Joel Kling (Szwecja) 1997
Artur Czaja (Polska) 1994
Kacper Gomólski (Polska) 1993
Eskilstuna SmedernaFredrik Lindgren (Szwecja) 1985
Michael Jepsen Jensen (Dania) 1992
Przemysław Pawlicki (Polska) 1991
Pontus Aspgren (Szwecja) 1991
Andrzej Lebiediew (Łotwa) 1994Grzegorz Zengota (Polska) 1988
Linus Ekloef (Szwecja) 1989
Mateusz Szczepaniak (Polska) 1987
Maximilian Belsing (Szwecja) 2003
Daniel Henderson (Szwecja) 1991
Alexander Jacobsson Sundkvist (Szwecja) 2002
Johannes Stark (Szwecja) 1997
Alexander Woentin (Szwecja) 2000
Kumla Indianerna SpeedwayTai Woffinden (Wielka Brytania) 1990
Chris Holder (Australia) 1987
Anders Thomsen (Dania) 1994
Piotr Protasiewicz (Polska) 1975
Kenneth Bjerre (Dania) 1984
Krystian Pieszczek (Polska) 1995
Joel Andersson (Szwecja) 1996
Ludvig Lindgren (Szwecja) 1990
Niklas Fridell (Szwecja) 1983
Jonathan Grahn (Szwecja) 2000
Simon Gustafsson (Szwecja) 1990
Christoffer Selvin (Szwecja) 1998
Anton Woss (Szwecja) 2002
Lejonen GislavedJarosław Hampel (Polska) 1982
Nicolai Klindt (Dania) 1988
Maksym Drabik (Polska) 1988
Rohan Tungate (Australia) 1990
Timo Lahti (Szwecja) 1992
Krzysztof Kasprzak (Polska) 1984
Kevin Woelbert (Niemcy) 1989
Kacper Woryna (Polska) 1996
Robin Aspegren (Szwecja) 1989
William Bjoerling (Szwecja) 2000
David Ruud (Szwecja) 1980
Mathias Thoernblom (Szwecja) 1992
Masarna AvestaAleksandr Łoktajew (Ukraina) 1994Antonio Lindbaeck (Szwecja) 1985
Nick Morris (Australia) 1994
Kim Nilsson (Szwecja) 1990
David Bellego (Francja) 1994
Oskar Fajfer (Polska) 1994
Martin Smolinski (Niemcy) 1984
Wadim Tarasienko (Rosja) 1994Philip Hellstroem-Bangs (Szwecja) 2003
Alexander Liljekvist (Szwecja) 1993
Jesper Persson (Szwecja) 2001
Piraterna MotalaNiels Kristian Iversen (Dania) 1982
Mikkel Michelsen (Dania) 1994
Daniel Kaczmarek (Polska) 1997
Paweł Przedpełski (Polska) 1995
Kai Huckenbeck (Niemcy) 1993
Linus Sundstroem (Szwecja) 1990
Jonas Davidsson (Szwecja) 1984
Daniel Davidsson (Szwecja) 1983
Henrik Bergstroem (Szwecja) 2000
Rospiggarna HallstavikJason Doyle (Australia) 1985
Robert Lambert (Wielka Brytania) 1998
Andreas Jonsson (Szwecja) 1980
Max Fricke (Australia) 1996
Gleb Czugunow (Rosja) 1999Erik Riss (Niemcy) 1995
Tero Aarnio (Finlandia) 1984
Rasmus Jensen (Dania) 1993
Rasmus Broberg (Szwecja) 1994
Adrian Gheorghe (Szwecja) 1989
Emil Millberg (Szwecja) 1998
Andreas Westlund (Szwecja) 1990
Vetlanda SpeedwayBartosz Zmarzlik (Polska) 1995
Troy Batchelor (Australia) 1987
Jakub Jamróg (Polska) 1991
Brady Kurtz (Australia) 1996
Dominik Kubera (Polska) 1999
Andreas Lyager (Dania) 1997
Szymon Woźniak (Polska) 1993
Victor Palovaara (Szwecja) 1994
Jonathan Ejnermark (Szwecja) 1998
Dennis Fagerkrantz (Szwecja) 1990
Filip Hjelmland (Szwecja) 1998
Johan Jensen (Szwecja) 1996
Vastervik SpeedwayNicki Pedersen (Dania) 1977
Peter Ljung (Szwecja) 1982
Jack Holder (Australia) 1996
Krzysztof Buczkowski (Polska) 1986
Peter Kildemand (Dania) 1989
Bartosz Smektała (Polska) 1998
Sam Masters (Australia) 1991
Mikkel Bech (Dania) 1994
Anton Karlsson (Szwecja) 2000
Joel Larsson (Szwecja) 1992
John Lindman (Szwecja) 1994
Philip Olofsson (Szwecja) 2001
https://m.sportowefakty.wp.pl