http://nicesport.pl/zuzel/138257/12-im-rosji-pawel-czajka-najlepszy-w-ufieрезультаты
1. Paweł Czajka (Błagowieszczensk) - (2,3,3,3,3) 14 + (3,3,3,3,3) 15 = 29
2. Daniił Iwanow (Togliatti) - (3,3,2,3,3) 14 + (3,3,3,2,3) 14 = 28
3. Dmitrij Bułankin (Ufa) - (3,3,3,3,2) 14 + (3,3,2,3,2) 13 = 27
4. Siergiej Makarow (Łuchowicy) - (3,3,3,2,w) 11 + (2,3,3,1,2) 11 = 22
5. Siergiej Bałtaczew (Iżewsk) - (2,2,2,2,2) 10 + (1,2,2,3,3) 11 = 21
6. Ajrat Chabibullin (Sterlitamak) - (2,0,2,1,3) 8 + (3,2,1,2,1) 9 = 17+3
7. Andriej Szyszegow (Sterlitamak) - (3,1,3,2,1) 10 + (1,1,w,2,3) 7 = 17+2
8. Aleksiej Iwanow (Iżewsk) - (w,d,1,3,3) 7 + (2,2,2,1,2) 9 = 16
9. Wasilij Niesytych (Togliatti) - (1,2,2,2,2) 9 + (1,2,1,1,1) 6 = 15
10. Maksim Karpuchin (Sarańsk) - (2,2,1,0,1) 6 + (2,1,3,0,1) 7 = 13
11. Jegor Kazionnyj (Łuchowicy) - (1,1,1,1,d) 4 + (2,w,1,3,w) 6 = 10
12. Jewgienij Sotnikow (Penza) - (0,d,0,1,2) 3 + (1,1,d,2,0) 4 = 7
13. Anton Blinkow (Penza) - (0,2,0,0,0) 2 + (0,d,2,0,2) 4 = 6
14. Timur Bakczajew (Kumiertau) - (1,0,1,0,1) 3 + (0,w,ns,ns,ns) 0 = 3
15. Wiaczesław Bibik (Kumiertau) - (1,d,w,1,w) 2 + (0,0,0,u,w) 0 = 2
16. Maksim Łusznikow (Sarańsk) - ns
17. Aleksiej Kazakow (Samara) - ns
Bieg po biegu:
21. Chabibullin, Kazionnyj, Niesytych, Blinkow
22. Czajka, Karpuchin, Sotnikow
23. D. Iwanow, A. Iwanow, Szyszegow, Bibik
24. Bułankin, Makarow, Bałtaczew, Bakczajew
25. Czajka, Bałtaczew, Szyszegow, Kazionnyj (w/u)
26. D. Iwanow, Chabibullin, Bakczajew (w/u)
27. Bułankin, A. Iwanow, Sotnikow, Blinkow (d)
28. Makarow, Niesytych, Karpuchin, Bibik (u)
29. Makarow, A. Iwanow, Kazionnyj
30. Czajka, Bułankin, Chabibullin, Bibik
31. Karpuchin, Blinkow, Szyszegow (w/u), Bakczajew (ns)
32. D. Iwanow, Bałtaczew, Niesytych, Sotnikow (d)
33. Kazionnyj, Sotnikow, Bibik (u), Bakczajew (ns)
34. Bałtaczew, Chabibullin, A. Iwanow, Karpuchin
35. Czajka, D. Iwanow, Makarow, Blinkow
36. Bułankin, Szyszegow, Niesytych
37. Czajka, A. Iwanow, Niesytych, Bakczajew (ns)
38. Szyszegow, Makarow, Chabibullin, Sotnikow
39. Bałtaczew, Blinkow, Bibik (w/2x)
40. D. Iwanow, Bułankin, Karpuchin, Kazionnyj (w/u)
41. Chabibullin, Szyszegow
Uczestnicy turniejów finałowych:
1. Dmitrij Kołtakow (Ufa)
2. Witalij Chomicewicz (Samara)
3. Wasilij Kosow (Samara)
4. Maksim Korczemacha (Nowosybirsk)
5. Nikołaj Krasnikow (Ufa)
6. Siergiej Karacznincew (Togliatti)
7. Igor Sajdullin (Togliatti)
8. Michaił Zeliepukin (Szadrinsk)
9. Dmitrij Chomicewicz (Togliatti)
10. Igor Kononow (Sterlitamak)
11. Eduard Krysow (Nowosybirsk)
12. Wiaczesław Switek (Kamiensk-Uralskij)
13. Paweł Czajka (Błagowieszczensk)
14. Daniił Iwanow (Togliatti)
15. Dmitrij Bułankin (Ufa)
16. Siergiej Makarow (Łuchowicy)
Rezerwowi:
1. Jewgienij Kosow (Samara)
2. Andriej Gawriłkin (Samara)
3. Jewgienij Szarow (Sterlitamak)
4. Siergiej Bałtaczew (Iżewsk)